Bir Kızı Nasıl Etkileyebilirsin?

Posted by on Ocak 25, 2019 in Genel | 0 comments

Bir Kızı Nasıl Etkileyebilirsin?

Bir Kızı Nasıl Etkilersin?

Erkeklerin ilişkiler konusunda en çok merak ettiği konulardan biride etkileme konusudur. Diyelim ki yakın bir arkadaşın sana şu soruyu sordu:

-Bir kızı nasıl etkilersin?

Evet soru çok basit bir kızı nasıl etkilersin? Aklına bir şey gelmedi değil mi ? Bu yazımızda kafandaki soru yığınına cevaplar bulacağız ve bu soru karşısında artık sessiz kalmayacaksın. Hazırsan başlayalım…

Şimdi asıl konuya girmek istiyorum yani biz erkeklerin, kadınları etkileme çabalarına. Neden bir kadını etkilemek istiyoruz ? Neden kendimizi bu konuda zorunluymuş gibi hissediyoruz. Bir kadını etkileyemezsen eğer hayatının  geri kalanına normal biri olarak devam edemeyeceğin gibi oldu mu?

Benim de oldu. Hatta diğer tüm erkeklerinde hayatlarının bazı dönemlerinde sıkça yüzleşmek zorunda kaldığı bir gerçek bu. Neden bir kızı etkilemek zorunda kalıyoruz bunun sebebi ne?

Çünkü: Ailemiz, çevremizdeki insanlar, televizyon hatta sosyal medya bu konu hakkında bizi sorumluymuş gibi hissettiriyor. Daha önce bir kadının erkeği etkilemeye çalıştığına çok az hatta yok denecek kadar az şahit olmuşsundur.

-Çünkü bunlar erkeklerin işi

-Adam dediğin kadını etkilemeye çalışır.

-Etkilemek sadece erkekler için verilen bir sorumluluktur…

derler. Hayır bir erkek bir kızı etkilemek zorunda değildir. Bize hep yanlış öğrettiler. Sende konuyu öğrenmek istediğinde illaki bu cümlelere maruz kalmışsındır.

  •  Hadi ona en sevdiği çiçekleri al.
  •  Onu etkilemek için güzel şiirler yaz.
  •  Ona güzel bir hediye almalısın.

Bu örnekler ile uzun bir liste yapılabilir… Bunlara ve benzeri cümlelere maruz kalmışsındır. Ama sana bir sır vereyim mi? Bunlar kadınları etkilemek için doğru adımlar değil hatta kadınlar böyle yapan erkekleri çekici bulmuyor.

Kadınları etkilemek ayrı bir dünya. Bu örnekler ile sadece evli olduğun kadını etkileyebilirsin. Fakat burada bahsettiğimiz konu evlilikte mutlu olmanın sırları değil, kızları etkilemek. Bu yüzden kafamızı kaldırıp olaya farkı pencerelerden bakma vakti geldi de geçiyor. Ama öncesinde şunu bilmeni istiyorum.

Kadınlar konusunda sana tavsiye veren insanlarda senin bu konuda başarılı olman için birçok yanlış bilgiler vermiş olabilir ama bunları bilerek yapmazlar. Çünkü onlarda bu konu hakkında yanlış bilgilendirildi. Bunları da öğrendiğimize göre makalemize devam edebiliriz.

Kadın Ne İster?

 

 

Bu konu yüzlerce hatta binlerce erkeğin araştırmalarına konu olmuştur. şimdi sana bu konuda sevdiğim bir yazarın kadınlar ne ister konusundaki düşüncelerini konuyu daha iyi anlaman açısından örnek vermek istiyorum. Sigmund Freud bu ismi daha önce duydun mu?

Eğer daha önce duymadıysan sana Sigmund Freud hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Kendisi psikanaliz’in kurucudur. Tüm hayatını psikolojiye adamış muazzam bilgilere sahip bir adamdır. Her konuda üstün bilgileri olan bu adamın yalnızca cevaplayamadığı tek bir soru vardır. Kadınlar ne ister? Sorusu.

Aslında bu soruyu cevaplamak için Sigmund Freud gibi olmaya gerek yok. Tecrübelerime göre kadınların erkeklerden istediği tek bir şey var oda genel olarak duygu kasırgası. İste bu duygu kasırgası çevremizdeki güzel ve çekici kadınların serseri tipli erkeklerle beraber olmasını açıklıyor.

Çünkü bu erkekler kadınları duygu yönünden fazlaca tatmin ediyorlar. Kadınların efendi erkekleri değil serseri erkeklere aşık olması onlarla birlikte olması tamda bu yüzden.

-Bende mi serseri ve kötü adam olayım?

-Kadınlara duygu kasırgası yaşatmak için illaki kötü bir mi olmak gerekiyor?

Bu yazıyı okuduktan sonra kendine şu soruları sormuş olman gayet doğal. Ama sana serseri ve kötü adam olmadan da kadınlara duygu kasırgası yaşatmanın yollarından biraz bahsetmek istiyorum:

Kadına Duygu Kasırgası Yaşatmak:

 

Kadınlar dizi ve filmleri çok seven yaratıklardır. Hatta o kadar çok izlerler ki film ve gerçek hayatı bazen karıştırabilirler. İzledikleri dizilerde kötü adam modeli onları çok etkiler. O adamın kadınlara yaklaşım şekli  kadınları erkekler konusunda farklı izlenim yaratmasına sebep oluyor.

Duygu kasırgası konusu hakkında biraz bahsetmek istiyorum… Kadına heyecanı, mutluluğu ve hüznü aynı anda yaşatabilmek. Yani kadını duygudan duyguya sokabilmek. İşte iyi ve efendi erkeklerin yapamadığı tek şey bu. Çünkü onlar kadınları sadece mutlu etmeye odaklanır. Fakat kadınların erkeklerden istediği hareket bu değildir.

Kadınlara duygu kasırgası yaşatmamız için kötü ve serseri karaktere ihtiyacımız yok. Bunu ancak doğru bir eğitim alarak ve profesyonel bir şekilde yapmamız daha etkili olacaktır. Hatta doğru bir şekilde alınmış eğitim etrafındaki en serseri ve kötü adamların kadınlara yaşattığı bu kasırgadan bile  fazlasını yaşatabilir. Hemde kötü bir adam olmadan. Bu konuda mükemmelliğe ulaşmak istiyorsan,

Kızı Etkileme Konusunda Kitap Tavsiyesi:

sana yardımı olacağına inandığım ve bu konuda başarılı bulduğum bir kitap tavsiye ediyorum Kızla Tanışma Eğitim Seti bu set tam sana göre.

Bir kızı nasıl etkilersin sorusu ve kadınlarla ilgili aklına takılan tüm sorulara cevap niteliğinde olan bir eğitim setidir. Bu set sayesinde kadınların gizli dünyalarını keşfedecek ve kadınlar hakkında daha önce hiç duymadığın sırlara tanıklık etmiş olacaksın.

Bu eğitim seti kadınlar konusunda son derece uzman bir şekilde yazılmış. Aradığın her şeye ulaşabileceğinden şüphem yok. Seninde olmasın. Sete bir göz atman senin için faydalı olacaktır. Umarım her şey istediğin gibi olur. Yeni yazılarımızda görüşmek üzere…

Kızla tanışma eğitim seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir