Bir Kızın Benden Hoşlanıp Hoşlanmadığını Nasıl Anlarım?

Posted by on Ocak 18, 2019 in Genel | 0 comments

Bir Kızın Benden Hoşlanıp Hoşlanmadığını Nasıl Anlarım?

Bir Kızın Benden Hoşlanıp Hoşlanmadığını Nasıl Anlarım?

Bir kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarım sorusu kafanda cevabı olmayan bir işkence haline dönüştüyse ve artık işin içinden çıkılmaz bir hal aldıysa korkma! Burada kafanı rahatlatacak ve tüm sorularının cevabını bulacaksın. Hazırsan başlayalım…

Erkekler olarak bizler isteriz ki hoşlandığımız yada hoşumuza giden kızların beyinlerini okuyalım. Bizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilelim. Fakat ne kadar istesek de bu uğurda binlerce lira harcamaya hazır olsak bile ne yazık ki bu mümkün olmuyor. Peki neden bu kadar istiyoruz hoşumuza giden kızların beyinlerini okumayı?

Çünkü: Hoşlandığımız kızın bizden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmezsek, ne yapacağımızı kıza nasıl yaklaşacağımız konusunda kitlenip kalıyoruz. Belki beyin okuyamıyoruz ama bu kızların bizim hakkımızda ne düşündüğünü, Bize karşı ne hissettiğini anlamamıza engel mi? Tabi kide de hayır. Şimdi biraz arkana yaslan ve rahatla çünkü birazdan kafandaki tüm sorulara cevap bulacaksın.

Biz erkekler olarak hoşlandığımız kızın bizim hakkımızda ne düşündüğünü kestiremediğimiz için kıza karşı hiç bir adım atamıyoruz. Çünkü kızın bizi terslemesinden, hatta reddetmesinden korkuyoruz haklı olarak. Ama kızın bizden hoşlandığını kesin olarak bilirsek eğer. BİZİ KİMSE TUTAMAZ depara kalkarız hemen.

Burada konuşmak, buluşmak istediğin kızları teklifine olumlu cevap verdirtecek bilgileri de seninle paylaşacağım artık bu sorunları ortadan kaldırma vakti çoktan geldi de geçiyor bile.

Hoşlandığın kızın senden hoşlanıp, hoşlanmadığını daha iyi anlaman açısından aşağıda vereceğim maddelerle konuya açıklık getireceğim…

Bir Kızın Senden Hoşlanıp Hoşlanmadığını Nasıl Anlarsın?

Hoşlanıyorsa Senden Bu Davranışları Saklayamaz:

-Sürekli olarak sana anlamlı ya da anlamsız sorular soruyorsa.

-Seni görmek için bahaneler üretiyorsa.

-Kıza dokunduğunda, bundan şikayetçi olmayıp, tepki vermiyorsa.

-Konuşurken gözlerini içine bakıyorsa.

-Seninle konuşurken ses tonu değişiyorsa.

-Anlamsızca saçları ile oynuyorsa.

-Attığın mesajlara kısa sürede cevap veriyorsa.

-Kötü bir espri yaptığında bile kahkaha atıyorsa.

-Sürekli evet sana katılıyorum diyorsa.

-Sana sürekli lakap takıyorsa.

-Seni gıcık etmeye çalışıyorsa.

-Masada her zaman sana yakın duruyorsa.

-Sana sürekli el kol şakaları yapıyorsa.

-Ortamda belirli aralıklarla seni kesiyorsa.

-Seni her zaman buluşma planlarının içine katıyorsa.

Sana karşı hoşlanmanın da ötesine geçmiştir artık o. Bu örneklerle uzunca bir liste yapabilirdim. Fakat bunlar en etkili ve kafandaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak için. Muazzam olan detaylar. Kadınlar kolay kolay bu maddeler halinde verdiklerimi başka,  herhangi bir erkeğe yapmayacağı davranış şekilleridir. Kadınlar genellikle gizemli takılan yaratıklardır. Kolay kolay kimseye fikirlerini ve hislerini bu denli açık bir şekilde sergilemez.

Bu örnekler kafandaki soru işaretlerinin büyük bir kısmını gidermiş olsa bile her zaman ikinci bir seçenek yoktur diyemiyoruz maalesef. Tamam sana karşı bu işaretlerden bir kısmını uygulamış olabilir,

fakat burada ikinci bir seçenek var ki, o seçenek tahmin de ettiğin gibi SENİ ARKADAŞI OLARAK GÖRÜYOR ihtimalidir.

Ama bu maddelerin yarısına yakınını yapıyor ise, artık ilişkide farklı bir boyut atlamanın zamanı çoktan gelmiştir. Güzel günler fazla uzakta değildir. Artık onunla tanışmaya, buluşmaya ve sevgili olmaya hiç bir engel yok demektir.

 Kızın Senden Hoşlanıp Hoşlanmadığını Anlamak Artık Çok Basit!

 

Hoşlandığın kızların ya da hoşuna giden kızların senden hoşlanıp, hoşlanmadığı konusunda en detaylı bir şekilde seni kesin sonuca götüreceğine inandığım bir kitap setini tavsiye etmek istiyorum. Çünkü güzel günlerin gelmesi için kesin sonuç hayati önem taşıyor.

Kızı Anlama Konusunda Kitap Tavsiyesi:

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar… Kızı anlama konusunda neler yapman gerektiğini daha detaylı olarak öğrenmek istiyorsan Kızla Tanışma Eğitim  setini okumanı tavsiye ederim. Bu e-kitap seti içinde örnek olarak verdiğim davranışların tamamını bulacaksın. Bu konu ve kadınlar konusunda kendini geliştirip uzman seviyesine ulaşacaksın. En en önemlisi de artık sağda solda bu konu ile ilgili hiç bir araştırma yapmak zorunda kalmayacaksın. Zaten bu kitap tüm sorularına ve daha fazlasına cevap verecektir. Umarım her şey istediğin gibi olur. Yeni yazılarımızda görüşmek üzere…

Kızla tanışma eğitim seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir