Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır?

Posted by on Ocak 22, 2019 in Genel | 0 comments

Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır?

Çıkma Teklifi Ne Anlama Gelir?

Hazırlamış olduğumuz bu yazıda, çıkma teklifi nasıl yapılır sorusuna etkili yöntemlerle cevaplar bulacağız. Ama öncesinde çıkma teklifinin ne olduğunu bir görelim. Hazırsan başlayalım.

Çıkma teklifi ilişkinin yönünü belirleyen en önemli faktördür. Eğer bu teklifi yapmayı düşünüyorsan senin için artık ilişkinin bir üst seviyeye gelmesi gerekiyor demektir. Ve flört evresi senin için çoktan bitmiştir. Şimdi işin en can alıcı noktasına gelelim yani çıkma teklifi yapmak için kıza ne söyleyeceksin? Yoksa şöyle mi:

”Benimle çıkar mısın?”

Okurken bile ne kadar komik bir cümle olduğunu sende fark etmişsindir. Bu tür cümlelerle yapılan çıkma teklifleri sana da çok çocukça gelmedi mi? Çünkü bunları çocuklar evcilik oynarken kullanır ya da yaşları küçük olan genç kardeşlerimiz…

İlişkinin tanışma aşamasından sevgili  aşamasına kadar tüm evrelerini başlatma, biz erkeklerin üstlenmesi gereken sorumluluktur. Bu aşamalarda kadının rolü ise bizim başlatacağımız her ilişki evresi için bize hoşlandığını belli eden bazı işaretler göndermesidir. Bizde ancak bu işaretlerden yola çıkarak adım atabiliriz.

Aksi takdirde  sonunda üzülen yalnızca biz oluruz ve ancak bu şekilde yaparsak başarıya ulaşabiliriz. Bu işaretlerin neler olduğunu kapsamlı bir şekilde öğrenmen için bu konuyu  bir kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarım makalesinde paylaşmıştım. Konuyu daha iyi anlaman açısından kısa bir göz atabilirsin.

Çıkma Teklifi Ne Zaman Edilmeli?

 

Çıkma teklifini yapacağımız günü sayılarla ifade edemeyiz. Şu kadar gün sonra ya da şu kadar ay geçtikten sonra edilmeli diyemeyiz. Çünkü teklif edilebilmesi için bunlardan daha da önemli şeyler vardır. Kızın gerçekten bizi seviyor ve teklifimizi  bekliyor mu sorusudur. Çünkü kızın bizden hoşlanıp hoşlanmadığını tam olarak anlayamamış ve sadece kendi kafamızda hoşlandığına inanmışsak çıkma teklifi için ne kadar beklersek bekleyelim sonuç değişmeyecektir. Teklifimize HAYIR cevabı almamız kaçınılmaz bir son olacaktır.

-Peki beni gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlarım ?

-Çıkma teklifimin olumlu sonuç getirmesi için ne yapmalıyım?

Çıkma teklifini yapmak için en doğru zaman, kızın sana karşı en az 4 hoşlanma işaretini yaptıktan hemen sonraki zamandır. Bu işaretleri yapmış ise beklemenin bir anlamı yok beklemek sadece seni olumsuz sonuca götürmekten başka bir şey sağlamayacaktır. kızların hoşlanma İşaretlerini ve daha fazlasını bir kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarım adlı yazımızda anlatmıştık.

Çıkma Teklifini Nerede Edebiliriz?

 

Lüks mekânlara, pahalı restoranlara ya da mum ışıklarıyla aydınlatılmış odanın, gül yaprakları eşliğinde yapılan sürprizlerin çıkma teklifi için pek bir önemi yoktur. Çünkü romantik sürprizlerle yapılan tekliflerin kızda olumlu ya da olumsuz bir düşünce yaratması söz konusu bile değildir.

Bu algıyı artık değiştirmek gerekiyor! Eğer hoşlanıyor ise parkta simit yerken bile kabul edecektir. Televizyonda ya da internet ortamında bu örneklerden fazlasıyla var sende görmüşsündür. Binlerce tl harcayarak yapılan romantik sürprizler karşısında hüsrana uğrayan o erkekleri. O kadar uğraşıyorlar ve aldıkları tek cevap  HAYIR! aslında bu gibi örnekler sana güzel bir ders niteliğinde olabilir.

Çıkma Teklifi İçin Sözler:

 

İnsanların bazı algılarının artık değişmesinden bahsetmiştim. Bu algıların bir diğeri ise artık çıkma teklifinin benimle çıkar mısın cümlesinden ibaret olmadığıdır.

Gün içinde kullanılan  kelimelerin bazıları çıkma teklifine eş değer niteliktedir. Bu konuyu daha iyi anlaman açısından sana şöyle anlatmak istiyorum: Diyelim ki bu gün bir partiye katılacaksın ya da sevilen bir grubun konseri var sende bu gibi etkinliklere kızı çağırabilirsin bu da bir nevi teklif dir. Farkı ise sana daha avantaj sağlıyor olmasıdır.

Çünkü kıza, benimle çıkar mısın? Sorusunun  ardından alacağın HAYIR cevabını toparlama ihtimalin yok. Belki de bir daha asla konuşmayacak ve görüşmeyeceksiniz. Fakat partiye ya da konsere gelmezse toparlama ihtimalin yüksek çünkü bu sırada alacağın hayır cevabı her şeyin biteceği anlamına gelmiyor. Biraz düşününce sana da mantıklı geldi değil mi?

Çıkma Teklifi Ettin Ama Hayır Dedi!

 

Evet aslında bu durum başlıkta okuduğun gibi basit bir şeydir. Sen teklifi yaptın ama kabul etmedi. Bu konunun üzerinde fazla düşünerek kendini üzmen sana sadece zarar getirecek ve diğer kızlara teklif ettiğinde sonuç her zaman aynı olacaktır.

Kafanı kaldır ve etrafına bir bak! Dünya büyük bir gezegen ve önünde yaşayacağın uzunca güzel günler var. HAYIR cevabı senin için sadece bir tecrübe, bu şekilde diğer kızlara teklif yapmadan önce nerede yanlış yaptığını iyice bir düşünme fırsatı senin için. Merak etme dünyanın kadın nüfusu 1 değil milyarlarca var.

Şöyle söylediğini duyar gibiyim peki o cool erkekler hani sürekli etrafında kızlar olan erkekler neden reddedilmiyor da ben ediliyorum. Sana küçük bir sır vereyim mi? Onlar da reddedilebiliyor. Tek farkları ise aldıkları, HAYIR cevaplarından sonra karalar bağlamayıp, makalede de değindiğim gibi kendilerini sürekli olarak geliştirip ve nerede yanlış yaptıklarını iyi bir şekilde analiz etmeleri, istedikleri her kadını elde edebilmelerini sağlıyor.

Umarım bu yazımız  kafanda ki çıkma teklifi nasıl yapılır sorusuna cevap bulmuştur. Aklına takılan bazı sorular var ise aşağıda yorum bölümüne yazarak bize sorabilirsin. En kısa zamanda cevap vereceğimize şüphen olmasın.

Çıkma Teklifi Konusunda Kitap Tavsiyesi:

Eğer bu konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak ve kadınlar konusunda her şeyi öğrenmek istiyorsan sana benimde başarılı bulduğum Kızla Tanışma Eğitim Setini önerebilirim. Bu şekilde kadınlar konusunda aklına takılan ne varsa bu sette profesyonel bir şekilde cevap bulacaksın. Bir göz at derim. Ne derler bilirsin,

İşi ustasına bırakacaksın. Umarım her şey dilediğin gibi olur. Yeni yazılarımızda görüşmek üzere…

Kızla tanışma eğitim seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir