Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek

Posted by on Ocak 31, 2019 in Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Garanti Yolları E-Kitabı, Genel | 0 comments

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek Nasıl Mı?

Eski sevgiliyi geri döndürmek. Erkeklerin, kadın – erkek ilişkilerinde yüzleşmekten korktuğu acı bir gerçek olan ayrılık, bir diğer değişle terk edilmek. Erkeklerde kalıcı hasarlara ve ruhunda iyileşmeyen yaralara sebep olur. Eski sevgiliyi geri döndürmek ya da başka bir deyişle eski sevgiliyle biten ilişkiye nasıl tekrar başlanır? Bu ve buna benzer sorular erkeklerin sıklıkla yüzleşmek zorunda kaldığı bir gerçektir.

Peki bir erkek neden biten ilişkisini tekrar başlatmak ister?

Arkasına bile bakmadan giden kızı neden tekrar hayatına sokmak ister?

Eski sevgiliyi tekrar döndürmek konusu üzerine sağda solda yazılmış o kadar çok yanlış şeyler gördüm ki bu durum beni bu konu hakkında makale yazmaya zorladı.

Şimdi sana eski sevgiliyi kazanmak için altın değerinde teknikler göstereceğim. Hazırsan işin doğrusunu öğrenelim;

Makalemize başlamadan önce sana bu konu hakkında bir soru sormak istiyorum. Bu soru makalenin gidişatı için büyük önem taşıyor.

Eski sevgilini neden tekrar istiyorsun?

 

A . Egon zarar gördüğü için.

B. Çünkü onu gerçekten sevdiğin ve unutamadığın için.

Eğer cevabın  A şıkkı yani egon zarar gördüğü için kızı tekrar kazanmak istiyorsan. Bu konu da sana şöyle söyleyebilirim ki; YANLIŞ YOLDASIN aradan biraz zaman geçtikten sonra ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksın.

Sadece egonu yükseltmek için kızın peşinden gitmek egonun daha da zedelenmesinden başka sonuç getirmeyecektir.

Bu durum şuan mantıklı düşünmene engel oluyor olabilir. Ama olaylar biraz durulduktan ve aradan biraz zaman geçtikten sonra bana hak verecek ve sadece ego kasmak için kızı tekrar istemenin ne kadar saçma olduğunu göreceksin.

Eğer cevabın B şıkkı yani onu gerçekten sevdiğin ve unutamadığın için tekrar istiyorsan sana bu konuda kesin sonuç getirecek bazı formüller vereceğim ama öncesinde içindeki duygusal adamı öldür ve romantiklikten bir an önce kurtul!

Bu şekilde yaparsan sana tekrar dönme olasılığını büyük ölçüde arttırmış olacaksın. Merak etme o tekrar senin olacak… Hazırsan artık başlayalım.

Ezik Olmak Veya Eziğe Dönüşmek

 

Şimdi sana erkeklerin ezelden beri ezik bir karaktere sahip olması ya da sonradan kazandığı ezik karakteri hakkında konuşmak istiyorum.

Bazı erkekler her zaman ezik karaktere sahipken bazıları ise bir ilişkiye girdikten ve ilişkinin belli bir aşaması geçtikten sonra bu karaktere yani tam bir ezik karakterine bürünürler. Genellikle erkekler daha çok ilişkiye girdikten sonra ezik karaktere bürünüyor.

Bir erkek öyle ya da böyle ilişki başlatabiliyor. İlişkiyi başlatmak için çekici ve etkileyici olan erkek ilişki başladıktan ve aradan biraz zaman geçtikten sonra o çekici erkekten eser kalmıyor ve bu durum kadının gözünde tam bir ezik gibi görünmesine sebep oluyor.

Aslında kadının gözünde ezik gibi görünmenin başka bir açıklaması da yapılabilir. Yani kadının gözünde ezik bir karakter izlenimi oluşturuyorsanız bu durum biraz da kadınla ilgilidir. Yani kadının karakteri ve ezik  bir karakterden ne anladığıyla ilgilidir.

Erkekler genellikle birlikte olduğu kadının kişilik özelliklerini tam olarak iyi analiz edemez. Kadına duyduğu yoğun duygular kadının karakterinin nasıl olduğu hakkında körleşmesine sebep olur. Bu durum kadının karakter yapısındaki bazı olumsuzlukları görememesine sebep olur.

Eğer eskiden birlikte olduğun kadın yani eski kız arkadaşın heyecanı ve fazla ilgiyi seviyor ise ona duyduğun yoğun duygular yüzünden bunu daha önce görememiş olabilirsin.

Bu konuda şunu söyleyebilirim ki; Heyecan arayan ve heyecanı seven kızlar erkekler tarafından çekici bulunur. Bu tür karaktere sahip olan kızların çevresindeki erkeklerle arası her zaman iyidir ve erkeklerin ona ilgi duymasına bayılırlar.

Eğer o bu karakterde bir kadın ise çok şanslı olduğunu söyleyebilirim. Çünkü senle ilgi duymak ve kendini tatmin etmek için birlikte oldu.

Şimdi eski sevgiliyi geri döndürmek için ne yapmalıyız sorusuna maddeler halinde hızlı bir şekilde cevaplar vererek makalemizi bitirmek istiyorum.

Sen, Eski Kız Arkadaşın Ve Kızın Yeni Erkek Arkadaşı

 

Bu şeytan üçgenindeki kazanan erkek her zaman kızın dediğini yapmayan ve ona zıt giden erkektir. Bu erkek diğerine oranla kızın gözünde her zaman arzulanan erkektir.

Arzulanan erkek nasıl olunur?

-Öncelikle ortada kabullenmen gereken bir durum var buda kızın yeni erkek arkadaşı olması. Fakat kızın yeni erkek arkadaşı olması onu tekrar kazanmana engel değildir.

-Kızın yeni erkek arkadaşı olduğu için kıza bu durum hakkında kötü ve olumsuz cümleler kurmaktan kaçınmalıyız.

-Böylelikle kızın; ”neden acı çekmiyor? Neden beni kazanmak için bir şey yapmıyor?” gibi sorularıyla aklını karıştıracak ve kızı duygudan duyguya sokacaksın bu durum kızın kendisini sorgulamasına sebep olacak ve kendisine şu soruyu soracak; ”Acaba hatamı yapıyorum belkide onunla olmalıydım”

-Kız artık yavaştan kıvama geliyor işin en riskli ve en önemli noktası bundan sonra başlıyor artık kızın ilgisini tekrar üstümüze çekme zamanı!

-Avını izleyen aslan gibi kızın tepkilerini iyi analiz edip bizden hoşlandığını anladığımız anda kendimizi geri çekmeliyiz kızla tanışma adlı yazımızda da dediğimiz gibi 1 adım ileri 2 adım geri taktiği. Bu taktir her zaman işe yarar.

Bunların yanında bonus olarak kızın seni kıskanmasını sağlayabilirsin…Başka kızlarla ya da buna benzer şeylerle. Fakat bunu yaparken dikkat etmelisin kızın gözünde küçük düşmeni sağlayacak kadar abartılı şekilde değil ayarında olmalı ayarında yapılan kıskandırma eylemi her zaman etkili olacaktır.

Makalemizin sonuna doğru gelirken eski sevgiliyi geri döndürmek konusunda şunu söyleyebilirim ki. Evet eski kız arkadaşınızı tekrar kazanabilir ve onunla güzel ve bir ilişki başlatabilirsiniz. Artı olarak şunu da belirtmeliyim ki eski sevgilinizi geri döndürmek normal bir ilişki başlatmaktan kat kat daha zorludur.

Bu konunun sandığınızdan çok daha zor olacağını da bilmeniz gerekiyor. Bu konunun çok fazla kilit noktaları var bu kilit noktalarını çok iyi bir şekilde öğrenir ve uygularsanız her şey çok daha basit olacaktır.

Özetleyecek olursak bu konuda uzman bir şekilde bilgi sahibi olmanız gerekiyor bu şekilde işi garantiye almış oluruz.

Eğer işi garantiye almak ve bu konuda uzman bir şekilde bilgi sahibi olmak istersen sana eski sevgiliyi geri kazanma konusunda başarılı bulduğum bir kaynağı tavsiye edebilirim Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garanti Yolları kitabını okumanı öneriyorum. Umarım her şey istediğin gibi olur bir sonraki makalelerde görüşmek üzere…

Eğer eski sevgiliyi geri kazanmanın garanti yolları kitabı hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

[Yuzo_related]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir