Gece Kulübündeki Kızla Konuşulacak Konular?

Posted by on Ocak 26, 2019 in Genel | 0 comments

Gece Kulübündeki Kızla Konuşulacak Konular?

Gece Kulübündeki Kızla Konuşulacak Konular Nelerdir?

Erkeklerin ilişkiler konusunda en çok merak ettiği konulardan biride tanışma konusudur. Tanışma gerçekleşmesi için yer ve zaman fark etmez. Kadınlarla istediğin yerde ve zamanda tanışabilir, onlarla iletişim kurabilirsin.

Bu yazımızda gece kulübündeki kızla konuşulacak konular hakkında sana altın değerinde tavsiyeler vereceğim hazırsan başlayalım.

Kadınlarla tanışmak ve onlarla konuşmak için gece kulübü diğer tüm mekanlara göre daha kolaydır. Bunun nedeni ise yüksek sesle çalan müzikler sayesinde iletişim kurmakta zorluk çekersin.

Konuşmaya çalışsan bile kızın seni anlaması neredeyse imkansızdır. Bunun yanında gece kulüplerinin bir diğer avantajı, kadınlar genellikle sarhoş oldukları için kendini kasmaya ve şair gibi konuşmaya da gerek yoktur.

Kafe, kütüphane, okulda ya da benzeri yerlerde olsaydı eğer, tam tersi olarak konuştuğun konular gece kulübüne oranla iki kat mantıklı olması gerekiyordu.

Yani aklını ve dilini iki kat fazla çalıştırmak demek. Bu durumda konuşulacak konu bulmak bir hayli zor…

Gece kulübüne giden kızların amacı sadece eğlenmek!

Kadın veya erkek fark etmez gece kulübüne üzerindeki sıkıntıyı, dertleri veya bunun gibi şeyleri atmak en önemlisi ise eğlenmek için gidersin.

Sence kadınlar gece kulübüne aşık olacağı adamı bulmak için gider mi?

HAYIR . Hiçbir kadın aşık olmak için bu gibi yerlere gitmezler. Onlar sadece eğlenmek isterler.

Eğlenmek:

 

Gece kulübü eğlenmek için harika bir mekandır. Her şeyin anlamını yitirdiği nadir yerlerdendir. Kendini sıkmaya kasım kasım kasılmaya gerek yoktur. Gece kulübünde bazı erkekleri sende görmüşsündür kendilerini eğlenceli hatta eğlendiklerini zanneden itici tipleri, sana tavsiyem onlardan olma. Çünkü kadınlar bu tiplerden pek hoşlanmazlar.

Sosyal Kanıt:

Sosyal kanıtın ne demek olduğunu bilmiyorsan sana kısaca bahsedebilirim. Sosyal kanıt İnsanlar göre oluşan ihtiyaç demektir. Eğer gece kulübüne gitmek istiyorsan kalabalık arkadaş grubun ile gitmelisin. Arkadaş grubun kızlı ve erkekli grup olursa daha iyi olur. Bu şekilde insanlara sosyal bir kanıt gösterirsin. İnsanlar böylece senin hakkında olumlu düşünür ve en önemlisi ise kadınlar tarafından çekici bir erkek olarak görünürsün. Bu da sana büyük avantaj sağlar.

Giyim Tarzının İyi olması:

Kadınlar seninle iletişime geçmeden önce senin hakkında fikir sahibi olabilmeleri için ilk önce dış görünüşüne ve giydiklerin ile ilgilenirler. Bu bir nevi manavdan meyve almadan önce en renklisini aldığın gibi. Bu iki örnek birbirinden farksız. Bu nedenle giydiklerine önem vermelisin giydiklerini kombine ederken seni yansıtmalı ve sen gibi kokmalı.

Beden Dilini İyi Kullanmak:

Bazen kelimeler fazla anlamsızlaşır, bazen ise konuşmak fazla gereksizdir. Çünkü kadınlar ne söylediğinizden çok nasıl söylediğinizle ilgilenirler. Bu nedenle beden dilini iyi kullanmak sana büyük avantaj sağlar.

Kadınları etkilemede beden dili iyi bir silahtır!  Bu silahını geliştirmen gerekir. Beden dilini nasıl geliştirirsin ? Sana bu konuda makalenin bitmesine yakın bir kitap tavsiye edeceğim bu kitap tüm sorularının üstesinden gelecektir. Şimdi konumuza devam edelim.

Dans Etme Kabiliyeti:

Eğer dans edebilmek konusunda sıkıntı yaşamıyor hatta bu konuda iyi isen hemen kendini piste at derim. Araştırmalara göre kadınlar iyi bir şekilde dans etme yeteneğine sahip erkekleri diğer erkeklere oranla daha çekici buluyor.

Erkeklerin Gece Kulübünde Yaptığı Hatalar:

 

-Gece kulübüne girer girmez etrafı süzmek.

-Kendini ağırdan satmak gece boyunca hiç gülmemek.

-Mekana girdiği arkadaş grubuyla ilgilenmek ve sohbet etmek yerine sürekli etrafı kesmek.

Gece Kulübünde Nasıl Davranmalıyız?

 

-Etrafı kesmek istersen bunu kimseye yakalanmadan gizlice yap.

-Gece kulübündeki çalışanlarla diyaloğa gir onları hor görme.

-En büyük amacın arkadaşlarınla doyasıya eğlenmek olsun.

-Sürekli etrafa bakman arkadaş grubunun eğlence anlayışının olmadığını gösterir. Bu da kadınlar tarafından hoş karşılanmaz.

-İçme demiyorum iç ama kendini kaybedecek duruma da gelme.

Bu makalemizde gece kulübündeki kızla konuşulacak konular yerine daha çok gece kulübünde yapacağımız yada yapmayacağımız davranışlar hakkında konuştuk. Çünkü bu konu kadınlarla gece kulübünde konuşacağın konulardan çok daha önemlidir.

Hatırlarsan beden dilini iyi kullanmak maddesinde çünkü, kadınlar ne söylediğinizden çok nasıl söylediğinizle ilgilenirler ve bu nedenle beden dilini iyi kullanmak sana büyük avantaj sağlar demiş, ayrıca sana bu konuda bir kitap tavsiye edeceğimi de söylemiştim.

Gece Kulübündeki Kızlar Konusunda Kitap Tavsiyesi:

Gece kulübünde kızla konuşulacak konular adlı makalemizde bazı ayrıntılara değindik. Fakat kafanda hala bir çok soru işaretleri olduğuna eminim. Kızla tanışma eğitim seti sayesinde gece kulübünde kızla konuşulacak konular hakkında en ince detayına kadar öğrenebileceğine hiç şüphem yok seninde olmasın!

Benim de başarılı bulduğum bu kaynak sayesinde, kadınlar ve onların tüm sırlarını açığa çıkaracaksın. Bu şekilde kadınlarla arası iyi olan o erkeklerden bile daha üst düzey seviyelere geleceksin. Kitaba bir göz derim. Umarım her şey istediğin gibi olur. Bir sonraki yazılarımızda görüşmek üzere…

Kızla tanışma eğitim seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir