İnternetten Kızla Nasıl Tanışılır?

Posted by on Ocak 26, 2019 in Kızla Tanışma | 2 comments

İnternetten Kızla Nasıl Tanışılır?

İnternetten Kızla Nasıl Tanışılır?

internetten kızla nasıl tanışılır? sorusu Erkeklerin kızlarla tanışma konusunda en çok merak ettiği bir diğer konudur. Bu makalemizde internetten nasıl kızlarla tanışacağını ve onlarla nasıl buluşabileceğinin sırlarını öğreneceksin. Hazırsan başlayalım.

Erkekler, internet ortamından kızlarla tanışmakta büyük sıkıntılar çekiyor. Facebook ve benzeri sosyal ağlarda erkeklerin başarısız olmalarının sebebi, yanlış bilinen taktikler ile ısrarla doğru sonuca ulaşabileceklerine inanmalarıdır.

Yanlış Bilinen Taktikler Nelerdir?

 

-Ortalama güzellikteki bir kıza olduğundan fazla bir şekilde güzel olduğunu söylemek.

-Çirkin sayılabilecek bir kıza harikasın dünyanın en güzel kızı sensin… gibi söylemlerde bulunmak.

Bu şekilde uygulanan taktikler hiçbir zaman sonuç vermez. Bir defa bu konuyu iyice anlamalıyız. Anlaştığımıza göre yazımıza devam edebilir ve artık asıl konulara geçebiliriz.

Online flört etmek:

Gerçek hayatta en fazla 10 tane olan arkadaşlarımız sosyal ağlarda 100 ve daha üzeri sayılara ulaşmakta. Sosyal bir ağ olan facebook’un 800 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğunu biliyor muydun? Bolluğun farkında mısın?

Kadınlarla Tanışmak için İnternet Ortamının Faydaları:

 

Yattığımız yerden binlerce kadınla tanışma fırsatını sağlayan internet ortamı, bu konuda mükemmel bir araç. İnternet ortamının en iyi yönü ise gerçek hayatta reddedilme korkusunun, bu ortamda olmaması. Çünkü bir erkek internetten konuştuğu kız tarafından reddedilirse bu durumu fazla önemsemez.

Çünkü bir erkek bolluğun farkındadır ve ona göre davranır. Bir diğer iyi yanı ise gerçek hayattaki gibi kızla flört etmek zorunda değilsin. Heyecanlanmak, kötü kokmak ve üzerindeki kıyafetlere özen göstermek zorunda da değilsin.

Kadınlarla Tanışmak İçin İnternet Ortamının Zararları:

 

Her şeyin fazlası zarar olduğu gibi uzun süre yapıldığında İnternetten flört etmekte zararlıdır. Peki sürekli olarak internetten flört etmek neden zararlıdır? Çünkü fazla yapıldığında asosyal ilişkilere bağımlı olup gerçek ilişkiler konusunda pasif kalırız.

Bu durumda ileride gerçek hayatta yaşayacağımız ilişkiler yönünden olumsuz etkileniriz. Ama tadında yapıldığında bize gerçek hayatta yapacağımız ilişkiler için bir ders niteliğindedir. Bu konuda anlaştıysak sana ilişkiler yönünden kendini geliştirmek için internetten flört etmek, harika bir araçtır diyebilirim.

Facebook Ortamından Kızla Tanışmak:

 

Şimdi sana faceden hatta genel olarak internetten kızla tanışmak ve tanıştığın kızla buluşma aşamasına kadar nasıl gelebileceğin hakkında özel teknikler göstereceğim. Her şeyden önce profilinin kadınlar üzerinde ne kadar etkili olduğunu biliyor muydun? Evet profilin. Eğer profilin iyiyse internet ortamında istediğin kadınla konuşabilme onlarla buluşma ayarlama şansın oldukça yüksek.

Sıradan bir profil kadınlar tarafından her zaman ezik damgası yer. Bu durum da istediğin kızla internetten tanışma ihtimalini otomatik olarak sıfıra indiriyor. Her şeyden önce profilini nasıl mükemmel hale getirebileceğini ve çekici iletişim sırlarını iyi bir şekilde araştırman gerekiyor.

İnternetten Kızla Tanışma Konusunda Kitap Tavsiyesi:

Kızla Tanışma Eğitim Seti içerisinde bulunan İnternetten Kız Tavlama Rehberi e-kitabı twitter, facebook, instagram ve benzeri bütün sosyal ağlarda, hatta arkadaşlık sitelerinde bile kadınlarla tanışma konusunda denenmiş ve başarılı olmuş çok özel teknikler içeriyor.

İnternetten kızla konuşup, kızla buluşma ayarlama aşamasına kadar, kadınlar hakkında daha önce hiç duymadığın sırlarla dolu olan bir eğitim setidir. İnternetten tanışma ve kadınlarla ilgili her şeye profesyonel bir şekilde ulaşmak istiyorsan sana benim de başarılı bulduğum bu kitaba bir göz at derim. Umarım her şey istediğin gibi olur. Yeni yazılarımızda görüşmek üzere…

Eğer kızla tanışma eğitim seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın wep sitesine BURADAN ulaşabilirsin

2 Comments

    Yorum Yap

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir