Kadın Avcısı E-Kitabı Detaylı İnceleme

Posted by on Ocak 28, 2019 in Genel, Kadın Avcısı E-Kitabı | 0 comments

Kadın Avcısı E-Kitabı Detaylı İnceleme

Kadınlar açısından mükemmel, macera dolu ve güzel kadınların arzuladığı erkek olmaya hazır mısın?

Hazırlamış olduğumuz bu yazıda, kadınları etkileme ve çekici erkek olmak konusunda çok etkili teknikler içeren bir kitabın incelemesini yapacağız. Şimdiye kadar yüzlerce erkeğe kadın-erkek ilişkileri konusunda rehberlik etmiş bir kitap… Ama öncesinde sana önemli bir soru sormak istiyorum.

Hoşuna giden ya da hoşlandığın kadına yaklaşmaktan neden korkuyorsun?

Kadın avcısı kitabının yazarı Mike bu soruyla ilgili şöyle söylüyor:

”Türkiye’de kadınlarla tanışıp konuşma konusunda sıkıntı çeken erkekleri incelediğimizde, çocukluktan gelen bazı problemler görüyoruz. Ailenin ve arkadaş çevresinin erkeğin zihnine gönderdiği yanlış telkinler, bu kişilere çevrenin kazandırdığı yanlış inançlar erkeklerin kadınlara yaklaşmaktan korkmasının en önemli sebebi.”

Yanlış İnançlar Nedir?

 

-Geçmişte kadınlarla ilgili yaşadığın başarısızlıklar.

-Çevremizdeki insanların kadınlar konusunda vermiş olduğu yanlış stratejiler, taktikler.

-Kadınlara sürekli ilgi göster demeleri

-Kendini ağırdan sat kızlara hemen yaklaşma

-O kız sana bakmaz o kim sen kim.

-Kızı önce uzaktan uzun uzun kes cool görünürsün demeleri

Onlar her zaman konuşur. Duymazdan gelmen senin için avantaj olacaktır. Bu örnekte vermiş olduklarımı hoşlandığın kadına yaklaşmak ve ona bir adım atmak istediğinde çevrenden sık sık duyduğun oldu mu?

Bunlar yanlış bilinen gerçeklerdir. Yani yanlış inançlardır. Bazı erkekler bu yanlış inançları doğru bir yol olduğunu sandıkları için mesela: Kıza yaklaşırken çok fazla ilgi gösterip kızın ellerinden kayıp gitmesine ve ilişkinin başlamadan bitmesine sebep oluyor. Bu gibi örnekler çoğaltılabilir ama temel mantık olarak bu şekilde.

Öncelikle bu konu hakkında bilmeni istediğim önemli kısım bu şekildeydi hazırsan konumuza yavaş yavaş girelim.

Eğer kadınlarla konuşma konusunda başarılı bir erkek olmak istiyorsan yukarıda verdiğim negatif inançlara kulaklarını kapatmalı ve bu düşüncelerden uzaklaşmalısın. Ancak bu şekilde kadınlarla ilgili her konuda başarılı olabilirsin.

Peki geçmişte kadınlarla ilgili yaşadığım başarısızlıkları ve bu gibi negatif inançları zihnimden silmenin yolu var mı?

Evet var… Geçmişte ya da şuan ki yaşadığın özgüven sorununu ve reddedilme korkusu gibi buna benzer negatif inançları zihninden silebilir bunlardan tamamen kurtulabilirsin. Peki nasıl kurtulabilirim?

Kadın avcısı kitabı kafandaki tüm soru işaretlerine cevap verecek olan sihirli bir kitaptır.

Kadın Avcısı Kitabı

  • Kadınlarla nasıl tanışılır.
  • Nasıl etkilenir.
  • Kadınlarla konuşulacak konular.
  • Kadınların gizli dünyası.

Gibi kadınlarla tanışma aşamasından ilişki başlatma sürecine kadar aklına gelebilecek her türlü soruyu profesyonelce ele alıp her türlü sorunun cevabını bulacağın bir kitap setidir.

Bu demek oluyor ki artık istediğin kadınla tanışabilecek ve onları etki altına alabileceksin! Bunun nasıl yapıldığını bu kitap setiyle birlikte öğreneceksin.

Bu etkili kitap setinde, kesin sonuç alındığı defalarca kanıtlanmış tanışma sözleri ve etkileme cümleleri konusunda çok önemli örnekler ve bundan çok daha fazlasını bulacağını da bilmeni isterim.

Kadın Avcısı Kitap Seti İçerikleri

#1 Kadın Avcısı E-Kitabı:

Tanışma korkusunu tamamen ortadan kaldırmak ve kadınları etkilemek için uygulaman gereken altın değerinde yöntemler bu kitapta anlatılıyor. Kadınlarla tanışma ve etkileme aşamalarının uç noktalarını ve daha önce bilmediğin birçok sırrı bu e-kitapta göreceksin.

  • Kadınlarla nasıl konuşacağım?
  • Hadi konuştum diyelim… Peki ona ne söyleyeceğim?

Soruları artık senin için sadece basit birer cümleden ibaret olacak. Bu soruların tüm yanıtlarını, 92 sayfadan oluşan bu ana kitabı okumayı bitirdiğinde biliyor olacaksın.

#2 Kızla Konuşulacak İlginç Konular E-Kitapçığı:

Konuşma aşaması konusunu öğrenmek bir ilişki için asla yeterli olmayacaktır. İlişkinin düzeyli ve kaliteli olabilmesi için flört ettiğin kızla etkili bir iletişim kurman şart! Bu e-kitapçık ise etkili sohbet teknikleri ve kızı baştan çıkarma gibi gizli kapılar ardında kalmış bir çok konuyla ilgili teknikleri bu e-kitapçıkta keşfedeceksin.

#3 Mentalizm E-Kitapçığı:

Kadınların beyinlerini gerçek hayatta okuyamazsın fakat bu kitapçık sayesinde kadınlara onların beyinlerini okuduğuna inandırmak için harika taktikler var hangi kadın beynini okuyabilen bir erkekten etkilenmez ki?

#4 Estetik Bir Vücuda Sahip Olmak E-Kitapçığı:

Kadınları etkilemek için konuşacağın konular, konuşma şekli ve benzeri konuların yanında gerçek anlamda bir kadını etkilemek ve kadının arzuladığı erkek olabilmek için bunların yanında vücudunun da büyük etkisi vardır.

Çünkü kadınlar iyi vücutlu erkeklerin yatakta daha iyi olacağını düşünürler bu e-kitapçık sayesinde kiloluysan kilo vererek çok zayıfsan biraz kilo alarak vücudunu harika bir görüntüye sahip olması için önemli bilgiler içeriyor.

#5 Özgüven Arttırma Egzersizi E-Kitapçığı:

Özgüvenli olmak kadınlar konusunda başarılı olmanın anahtarıdır. Kadınlar üzerinde afrodizyak etkisi oluşturabilmek için özgüven şart!

Bu kitapçıkta her gün boyuca düzenli olarak yapacağın egzersiz programıyla sadece 1 ay gibi kısa sürede özgüvenini 3 katına çıkaracaksın. İncelemek için tıkla umarım her şey istediğin gibi olur. Diğer makalelerde görüşmek üzere…

Eğer Kadın avcısı seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir