Kadınları Baştan Çıkarmanın Sırları

Posted by on Ocak 26, 2019 in Genel | 0 comments

Kadınları Baştan Çıkarmanın Sırları

Kadınları Baştan Çıkarmanın Sırları Nelerdir?

Erkeklerin erkekliğiyle sınandığı konuların başında kadınları baştan çıkarmak konusu geliyor. Hangi erkek istemez ki güzel ve çekici bir kadını baştan çıkarmayı? Sende istersin değil mi? Bu yazımızda hoşlandığın kadını ya da diğer tüm kadınları nasıl etki altına alabileceğini ve kadınların adeta peşinden koşmanı sağlayacak olan sırları vereceğim. Hazırsan başlayalım.

#1 Kokun:

 

Bir erkek olarak kadını gerçek anlamda baştan çıkarmak istiyorsan eğer, bilmen gereken en önemli maddelerin başında güzel kokmak olduğunu biliyor muydun? Koku kadınları baştan çıkarmak için büyük önem taşır. Aynı şekilde kötü kokuyor ve bir kadını baştan çıkarma eylemi içerisindeysen ne yaparsan yap istediğini alamazsın hatta pahalı kıyafetler giysen bile hiçbir şekilde bir kadını etkileyemezsin.

Araştırmalara göre:

Kokular direk bilinç altımıza işler güzel bir kokuya sahip isen kadın kokuyu aldığı anda bilinç altında seni arzulayacak ve etkili bulacaktır. Güzel kokmak ve kadınların arzuladığı erkek olmak için hangi parfümleri kullanmalısın?

Yakın çevrendeki kız arkadaşlarına erkeklerde hangi kokuları sevdiğini sorabilirsin. Bunun yanında sana güzel kokman adına bir kaç tane parfüm isimleri tavsiye edebilirim.

Parfüm tavsiyeleri:

  • Hugo Boss Just Different.
  • Tom Ford Men Noir.
  • Guerlain Vetiver.
  • Acqua Di Parma Colonia.
  • Jean Paul Gaultier Le Male.
  • Calvin Klein – Obsession Night.

Güzel kokman adına önerebileceğim bazı parfümler bu şekildeydi. Fakat parfümler konusunda bilmeni istediğim önemli bir nokta var. Parfümler tene göre farklılık gösterebilir. Bu nedenler kendi kokunu seçmelisin seçtiğin koku hem kadınları etkilemeli, hemde karakterini yansıtmalı yani sen gibi kokmalı.

#2 Bakışların:

 

Kadınlar sözel konuşma yerine gözleri ile konuşmayı çoğu zaman tercih etmişlerdir. Bazen sözcüklerin anlatamadığı derinlikteki cümleleri gözler saniyeler içinde daha etkili bir şekilde anlatabilir. Sende romantik filmlerde ya da dizilerde bu duruma çokça rastladın değil mi?

Karizmatik olan erkek kadını gözleriyle yakar kavurur ve karşısındaki kadın mum gibi erir. Bu sahneyi etkili cümlelerle yapabilirdi fakat bunlar bakışların yerini asla dolduramaz. Çünkü bakışlar kadınları etkileme konusunda harika bir silahtır. Seninde bu silahı iyi bir şekilde geliştirmen sana istediğin kadınla birlikte olma yolunda büyük avantaj sağlayacaktır. Şimdi bakışlarını nasıl kullanman gerektiği hakkında bir kaç örnek vermek istiyorum;

  • Bana deliler gibi aşıksın.
  • Benimle birlikte olmak istiyorsun.
  • Çekici bir erkeğim.

Yukarıda vermiş olduğum örnekler ve buna benzer konuşmaları kadına bakarken iç sesinle kendine tekrar et bu şekilde kadın tarafından hem özgüvenli hemde çekici bir erkek olarak görünürsün. Bu şekilde yapılmış bakışmalar her zaman olumlu sonuç getirecektir.

#3 Hükmediciliğin:

 

Kadınların erkeklerde en çok aradığı davranış hükmetmektir. Kadınlar kendilerinin sözünü dinleyen erkeklerden etkilenmezler. Kadınlar, yönetilmek ve onları yönetebilecek erkeklere ilgi duyarlar. Erkeklerin kadınlar konusunda en çok yaptığı hata ise tam olarak bu mesela: Kızla bulaşmak için nereye gideceğini ya da mekana otururken ne içeceğini kısacası her şeyi kıza sorma nereye ne zaman nasıl gibi konularda fikir veren her zaman sen ol. Yani kadına hükmet!

#4 Fit Bir Vücuda Sahip Oluşun:

 

Aslında bakarsan sadece fit ve iyi bir vücuda sahip olsan dahi kadınları etkilemeyi başarabilirsin. Kadınlar sağlam vücudu olan erkekleri diğer erkeklere oranla daha çok arzularlar. Çünkü kadınlar iyi vücutlu erkeklerin yatakta neler yapabileceğini sürekli olarak kafalarında canlandırırlar. Araştırmalara göre kadınlar iyi vücutlu erkeklerin cinsel yönden onları daha fazla tatmin edebileceklerini düşünüyorlar. Buda aklının bir köşesinde bulunsun.

#5 Dans Edişin:

 

Dansçı erkekler ya da iyi dans edebilen erkekler kadınlar tarafından her zaman 1 adım öndedir. Bu konu ile ilgili bir diğer araştırmalar ise dansın baştan çıkarıcı etkisi olduğu sonucuna varılmış. Eğer dans edebilme yeteneğin yoksa bu konuda dans kursuna gitmeni tavsiye edebilirim. Bu şekilde hem sana da değişiklik olur hemde dans kursundaki kızlarla yakınlaşma fırsatını da yakalamış olursun.

Bu makalemizde kadınları baştan çıkarmanın sırları . Başlığı altında sana konu ile ilgili 5 maddeden oluşan etkili yöntemlerden biraz bahsettim.

Fakat bu konunun tam olarak çözüme varabilmesi için konunun derinine ve gizemlerine ulaşmak gerekiyor. Bu makale sadece 5 maddeden oluşan kısa tekniklerden oluşuyor. Kadınları etkilemek ve arzulanan erkek nasıl olur konusunu daha kapsamlı bir şekilde öğrenmek istiyor musun?

Kadınları Baştan Çıkarma Konusunda Kitap Tavsiyesi:

Sana bu konuda bir kaynak tavsiye edebilirim Kızla Tanışma Eğitim Seti bu e-kitapta kadınlarla ilgili aradığın her şeyi profesyonel bir şekilde bulabilirsin. Benimde başarılı bulduğum bu kitaba bir göz at derim. Umarım Her şey istediğin gibi olur. Yeni yazılarımızda görüşmek üzere…

Kızla tanışma eğitim seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir