Kız Beni Reddetti Ne Yapmalıyım?

Posted by on Ocak 24, 2019 in Genel | 0 comments

Kız Beni Reddetti Ne Yapmalıyım?

Hoşlandığım Kız Beni Reddetti Ne Yapmalıyım?

Erkeklerin, ilişkiler konusunda en çok merak ettiği bir diğer konu ise kız beni reddetti ne yapmalıyım sorusudur. Bu makalemizde konuyla ilgili kafandaki tüm soru işaretlerine cevaplar bulacağız. Hazırsan başlayalım.

Erkekler kadınlar tarafından herhangi bir konuda reddedildiği zaman dünyaları başlarına yıkılıyor. Artık hayata başka pencereden bakıyorlardır. Kimseyle konuşmaz, kimseyle anlaşamaz ve en ufak bir şeyde bile fazla tepki vererek sinirlenirler. Sabaha kadar uyumayıp,

 ”Acaba ben nerede yanlış yaptım?”

Diye kendilerini adeta bir polisin suçluyu sorguladığı gibi sorgularlar.

Aslında insanın kendini sorgulaması, yanlışı nerede yaptığını düşünmesi güzel ve kendini geliştirmek adına fayda sağlayan bir yöntemdir.

Fakat erkekler, sadece konu kadınlar olduğu zaman kendini bu denli sorguya çeker ve bu sorgu günlerce hatta aylarca sürebilir. Bu da yıpranmak için fazla zaman demek. Kafandaki soru yığınından kurtulman için sana aşağıda örneklerle bu konuya açıklık getireceğim.

Kızın Seni Senden Kaynaklı Reddetmesinin Sebebi Ne Olabilir?

 

-Belki de kızın istediği kadar yakışıklı ya da uzun boylu değilsindir.

-Belki de kızla sohbet yeteneğin yoktur. Konuşsan bile mantıklı konuşamıyor ne söyleyeceğini bilmiyorsundur.

-Belki de cüzdanında akrep vardır. Para harcamayı sevmiyorsun.

-Belki de karşı konulamaz bir erkek değilsindir.

Bu saydığım maddelerdeki tüm belkilerin kızı seni reddetmesi, teklifini kabul etmemesinin sebeplerinden bazıları olabilir. Bu belkilerle saatlerce örnekler yazılabilir.

Diyelim ki, yukarıda vermiş olduğum belkiler den biri sen de olan bir şey mesela: Kızla sohbet yeteneğin yoktur. konuşsan bile mantıklı konuşamıyorsundur hatta dahada kötüsü ne söyleyeceğini bilmiyorsundur. Peki bu durum karşısında ne yapmayı planlıyorsun?

Evet ne konuşacağını bilmiyor olabilirsin ama bu konuda araştırma yaparak kendini geliştirebilirsin. Mantıklı konuşmuyor da olabilirsin ama bu şekilde bu açığını da kapatmış olursun. Her eksiğin kapanması için mutlaka bir yol vardır yeter ki yola çıkmaya karar ver!

Kızın Seni Kendinden Kaynaklı Reddetmesinin Sebepleri?

 

-Belki de başkasından hoşlanıyor.

-Belki de arkadaş ortamı tarafından sevilmiyor olabilirsin.

-Belki de onun takılabileceği erkeklerden değilsindir.

-Belki de ruh hali bir ilişki için hazır değil.

Kızların erkekleri reddetmesi bazen erkeklerden bazen ise kendilerinden kaynaklanabiliyor. Bu belki maddelerinde ise kızın kendi açısından seni reddetme sebeplerin den bazılarına örnek verdik.

Bu liste kitap yazacak kadar uzatılabilir. Hayatta binlerce istekler, binlerce beklentiler ve hüsrana uğramış milyonlarca insan var. Makalemizin sonuna gelirken sana reddedilme konusu hakkında biraz bir şeyler söylemek istiyorum:

Reddedilmek İle İlgili Sansasyonel Gerçekler!

 

Reddedilmek aşk, sevgi ve hoşlanmak gibi doğal bir şeydir. Dünyada reddedilme gerçeğiyle yüzleşmeyen insan yok denecek kazar azdır. Kimileri bunu kendine bir ders olarak görüp, nerede yanlış yaptığını iyi analiz ederek bir sonra ki tekliflerde başarıya ulaşır. Bazıları da reddedilmeyi hayatın sonu olarak görür ve her zaman karşısına çıkan güzel, tatlı bir kızdan ve güzel bir ilişki yaşama fırsatından mahrum kalır.

Merak etme sadece sen bu durumu yaşamıyorsun. Sürekli kadınlarla gezip tozan o erkekler de reddedilebiliyor. Fakat bundan ders çıkararak sonrasın da kendini geliştirerek şimdi oldukları konuma geliyorlar. Ve ayrıca 1 kadın tarafından reddedilmek diğer 3 milyar kadından kendini soyutlamak sence ne kadar mantıklı?

Evet dünya büyük bir gezegen ve bu gezegenin yarısı kadın. Bolluğun farkında mısın? Artık kendi eksiklerini iyi bir şekilde analiz edip bu konu hakkında profesyonel eğitim almalısın. Böylece bolluktan faydalanabilir ve istediğin her kadını ancak bu şekilde elde edebilirsin.

Reddedilme Konusunda Kitap Tavsiyesi:

Eğitim aldığın takdirde teklif ettiğin hiç bir kadın tarafından reddedilen bir erkek olmazsın. Bu konu hakkında sana benimde başarılı bulduğum bir kaynağı tavsiye etmek istiyorum Kızla Tanışma Eğitim Seti bu set sayesinde kadınlarla ilgili merak ettiğin ne varsa fazlasıyla bulabileceksin. Hemde profesyonel bir şekilde.

Bu sayede, imrenmiş olduğun o cool erkekler gibi etrafın kadınlarla dolacak ve bu konuda artık düşünmeyip keyfine bakacaksın. Umarım bu kitap senin için bir dönüm noktası olur. Yeni yazılarımızda görüşmek üzere…

Kızla tanışma eğitim seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir