Kızı Nasıl Aşık Edebilirim?

Posted by on Ocak 18, 2019 in Genel | 0 comments

Kızı Nasıl Aşık Edebilirim?

Kızı Nasıl Aşık Edebilirim – Sırları Açığa Çıkarma Vakti

Şu an bu yazıyı okuyarak bile hoşlandığın kızı bir başkasına kaptırmak için  zaman kaybediyor ve o erkeğe olanak sağlıyorsun.

Bu nedenle makalemizi bir an önce bitirmeli ve tavsiyeleri de kafanda yer ettirerek bir an önce uygulama koyul! Hoşlandığın kızın bir başkasıyla mutlu oluşuna şahit olmamak için şimdi harekete geçme ve SIRLARI ORTAYA ÇIKARMA VAKTİ.

Dünya oyundan ibarettir… Aşkta bu oyunun bir parçasıdır. Bu oyunu kurallarına göre oynayanlar değil, bu kuralları öğrenip iyi yorumlayarak uygulayanlar kazanır. Şöyle bir düşün, herkes sadece kuralları öğrenip uygulasaydı,

mantıken herkes kazanmış olacaktı değil mi. Peki çevremizdeki insanlar neden aşk acısı çekiyor? Neden geceleri uyuyamıyoruz? En önemlisi ise neden hoşlandığımız kızla ilişki başlatamıyoruz? Düşününce sana da mantıklı geldi değil mi?

Şimdi o kuralları sana göstermek istiyorum, makalenin sonlarına doğru ise nasıl yorumlayacağını…

Karşı Konulamaz bir erkek ol!

 

Karşı konulamaz erkek derken yakışıklı bir erkek algısını kafamızdan atalım artık. Çünkü karşı konulamazlık yakışıklılık anlamına gelseydi, sen bu yazıyı okumuyor olurdun. Çünkü zaten yakışıklısın, yakışıklıyız  ama bu bizi karşı konulamaz yapmıyor. Hoşlandığın kız çok güzeldir muhtemelen ve çevresindeki erkekler rahat bırakmıyor dur.

Nasıl hoşlandığın kızı diğer erkekler rahat bırakmıyorsa, çevrendeki kızlarında, seni rahat bırakmaması gerekiyor ki durumlar eşitlensin yoksa durumun hoşlandığın kızın yanına kuyruk olmuş erkeklerin arkasında yerini almaktan öteye gitmez. Bu durumda olmamak için karşı koyulamaz bir erkek olmalısın bunu da kendi tarzını yaratarak başarabilirsin.

Üzerine giydiklerine, davranışlarına, konuşma üslubuna, yediğin yiyeceklere kadar her şeyine dikkat etmelisin. Tam bir İstanbul beyefendisi gibi olacaksın ve sürekli okuyup kendini geliştireceksin ki her konuda fikrin olsun bunlar senin karşı konulamaz erkek olma yolunda en büyük destekçilerin.

Sohbet Yeteneğin Olsun:

 

”Hayvanlar koklaşa koklaşa insanlar konuşa konuşa anlaşırlar”

Bu sözü muhakkak duymuşsundur. Basit bir söz gibi algı oluşturabilir. Fakat öyle değildir kesinlikle doğru. Anlaşmanın en etkili yolu konuşmaktan gelir. Yani konuşmaktan çekinme, konuş onunla. Aranızda sıcak bir bağ oluşturmak için sohbet et, ona karşı hissettiklerini direk söylemek yerine dost sıcaklığında bir sohbet havasına gir. Bu, kızın sana karşı güvenmesi ve sana ısınması adına güzel bir yol olacaktır. Çünkü kadınlar yalnız konuşabildiği adamlara aşık olurlar.

Flört Et Onunla:

 

Flört bir ilişkinin başlamasının hemen bir önceki adımıdır. Bu adımı iyi kullan, artık arkadaş gibi değil sevgili gibi davranmaya yavaştan başla çünkü flört dönemi çok tehlikeli bir evredir. Genellikle erkekler bu evreden ne bir adım ileri ne de bir adım geri gidebilirler. Yani bir nevi Araf ta kalırlar. çünkü hislerini göstermekte fazla abartırlar. Artık yavaştan hislerini belli etme zamanı geldi karşındaki artık arkadaşın değil!

Bir ileri iki geri taktiği ile bu evreyi kolay bir şekilde geçebilirsin. Mesela: Her zamanki gibi çok güzelsin – ( 1 adım ileri ) hemen ardından şunu söyle: Şemsiyemi yanıma almadım umarım yağmur yağmaz- ( 2 adım geri ) bu şekilde senin ona aşık olup olmadığı konusunda hiç bir zaman kesin sonuç çıkaramayacak ama iltifatların da hoşuna gidecek ve bu oyunun galibi sen olacaksın. Örnekler değişebilir ama kural her zaman ( 1 ileri 2 geri )

Duygu Kontrolü Şart!

En güzel güzel şeyler yerinde ve zamanında gelen şeylerdir. Duygularını ne kızı başka birine kaptıracak kadar uzun ne de kızın direk kaçmasını sağlayacak kadar kısa süre içinde açığa vur.

Erkek Çevresini Görme!

 

Biz erkeklerin, genellikle en çok hatayı yaptığı evre yani kız ve onun erkek arkadaş ortamı. Ne kadar zor olsa da o erkeklerin hoşlandığın kıza olan ilgisi karşısında kendini tutman gerekiyor. Çünkü siz daha arkadaşsınız yapacağın en ufak bir hata bile kızın elinden kayıp gitmesi için yeterli olacaktır. Bu evre hayati önem taşır.

Kız, sana bu çocuk beni seviyor deyip çocuğu gösterse bile abartılı tepkiler verme! Arkadaş gibi konuş kızla, zaten sevgili olduktan sonra seni kimse tutamaz. Önemli olan sevgili olmak sonrası zaten kolay. Kızla kuracağın arkadaşlık seviyeli olmalı el kol şakaları yaptığın arkadaşlarınla kurduğun arkadaşlık gibi olmamalı.

Kızın Çevresine Pozitif Ol!

 

 

Kızın beğenisini almadan önce kızın çevresinin beğenisini almalısın. Çünkü kızlar çevresindeki arkadaşlarını söylediklerine büyük önem verir. Bazen kızın, kız arkadaşlarının ona söyledikleri kendi düşüncesinin önüne geçer. Çevresi seni severse kızın da seni seveceğinden emin olabilirsin.

Gizemli Ol!

 

Kıza her şeyini anlatma anlattıklarının arasında her zaman bir açık kapı bırak. Hiçbir zaman senin hakkında her şeyi bilecek duruma getirme. Kızlar gizemi sever. Sürekli seni çözmeye çalışacağından senden sıkılmaya ve soğumaya vakit bulamayacaktır. Bu, onun için keyifli bir oyun haline gelir. Bazen ortadan kaybol seni merak etsin her zaman kızın yanında olma, bazen çağırsa bile gitme ne kadar zor olsa da bunu uygula her zaman işe yarar.

Artık Zamanı Geldi:

 

Bütün sırları açığa çıkardık. Artık neyi yapıp yapmayacağını ya da neyi nasıl yapıp yapmayacağını öğrendiğine göre artık seni tutan hiç bir şey yok! HADİ ONA ONU NE KADAR ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLE. Ama ezik büzük gibi değil tam bir ERKEK GİBİ…

Mesela şunu de ona:

 Yarınlarımı ve kendimi sensiz düşünmenin ölmekten bir farkı yok

 diyerek başlayabilirsin zaten gerisi  kendiliğinden gelecektir. Buda sana son bir kıyağım olsun.

Önemli Not!

Hatırlarsan yazının başında sana aşkın kuralları olduğunu ve bu oyunu kurallarına göre oynayanlar değil. Bu kuralları öğrenip iyi yorumlayarak uygulayanlar kazanır. Demiştim sen kuralları öğrendin sıra yorumlamada…

Kızı Aşık Etme Konusunda Kitap Tavsiyesi:

Şimdi sana yorumlama katma ve kızı nasıl aşık edebilirim sorusuna daha kapsamlı bir cevap bulman adına Kızla Tanışma Eğitim  setini okumanı tavsiye ediyorum. Kızı aşık etme ve kadınlar konusunda aradığın her şeyi bu sette bulabilirsin. Sana büyük faydası olacağını düşünüyorum. Umarım her şey istediğin gibi olur. Yeni yazılarımızda görüşmek üzere…

Kızla tanışma eğitim seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir