Kızla İlk Buluşma Tavsiyeleri

Posted by on Ocak 19, 2019 in Genel | 0 comments

Kızla İlk Buluşma Tavsiyeleri

Kızla İlk Buluşmada Ne Yapılmalı?

Tüm aşamaları geçtik ve artık buluşma aşamasına geldik. Fakat henüz her şey bitmiş değil hatta yeni başlıyor çünkü;

kızla ilk buluşma ilişkinin bir sonraki aşamaya geçip geçmeyeceğini belirlemede büyük bir faktördür. Bunu şu şekilde düşünebilirsin. Mesela: Bir işe gireceksin diyelim. O işe başlamak için ilk önce sana deneme süresi verirler. ilk buluşmayı da buna benzetebiliriz.

Eğer buluşma verimsiz olursa muhtemelen bir sonraki buluşma olmayacaktır. Bu konuyu çok iyi bilmen diğer buluşmalara kapı açacak ve ilişkinin ömrünü uzatmada önemli bir rol oynayacaktır. Konuyu daha net anladığımıza göre şimdi sana kızla ilk buluşmada ne yapılır konusunu ince ayrıntılarla göstereceğim.

Kızla İlk Buluşma İçin Tavsiyeler:

 

-Buluşma öncesinde güzel bir mesaj yollayabilirsin mesela:” Hazır mısın bu gün büyük gün” gibi.

-Karakterine uygun bir mekan seç ne çok sesli ne de birbirinizi duyamayacak kadar sesli bir mekan.

-İlk buluşmada sinemayı tercih etme hatasına düşme! Çünkü sinema sağlıklı iletişim için yanlış seçimdir.

-Sürekli gittiğin, bildiğin bir yer olsun ki kendini rahat hisset.

-ilk konuşma konuları her zaman eğlenceli konular olmalıdır. Daha işin başındayken ciddileşmek eksi puandır.

-Siyasi konular yada halı sağa muhabbetlerini de yapma dememe gerek yoktur herhalde.

-Mesela birlikte bir fotoğrafınız olabilir. Birlikte çektireceğiniz fotoğraf hem hatıra hemde yakınlaşmak için iyi bir bahane olabilir.

-Hesabı ödemek isterse de buna karşı çıkma bir daha ki sefere de sen ödersin. Bunlar pek önemli şeyler değildir. Sakın bunu erkekliğine gölge düşürecek bir hareketmiş gibi algılama ve karşı tarafa da böyle bir algı yaratma.

Gelelim Asıl Konuya:

 

Yukarıda da belirttiğim gibi kızla ilk buluşma ilişkinin bir sonraki aşamaya geçip geçmeyeceğini belirlemede büyük bir faktördür. Eğer ilk buluşmayı verdiğim maddelere göre uygulamış isen ve ilk buluşmada her şey yolunda gitmişse artık ikinci buluşmanın olmaması için arada hiç bir engel yok demektir.

Şimdi sana ikinci bir buluşmayı garantilemek adına bir tüyo vereceğim. Kızla masadan kalkmaya yakın bir zamanda kıza şunu söyle: Benim hakkımda kimsenin bilmediği ve daha önce kimseye söylemediğim üç sırrım var de ve ikisini söyle en önemlisini sona sakladım de ve üçüncüsünü söyleme. Eğer ısrar ederse, diğerini de ikinci buluşmada söyleyeceğini söyle, kızlar meraklı yaratıklardır. Muhakkak öğrenmek isteyecektir. Sende ikinci buluşmayı bu şekilde garantilemiş olursun =)

Bu yazımızda kafanın içini kemiren o soruya yani kızla ilk buluşma nasıl olmalı sorusunu gizemli taktikler ile açıklık getirmiş olduk. Bunları uyguladığın taktirde bu konuyla ilgili sorunlarının azalacağına ve bir zaman sonra kafandaki tüm soru işaretlerinin kaybolacağını göreceksin.

İlk buluşma ilişki yönünden önemli bir konu olsa da tek başına yeterli olmayacaktır. İlişkinin sürekliliği için bilmen gereken hatta uzmanı olman gerektiren konular var. Eğer kızı seviyorsan ve ilişkinin uzun süreli bir ilişki olmasını istiyorsan bunu yapmanda fayda var. Bunun için, Doğru ve kaliteli bir eğitim alman şart!

İlk Buluşma Konusunda Kitap Tavsiyesi:

Bu konu da sana yardımı olacağına inandığım bir kitap önerebilirim Kızla Tanışma Eğitimi seti bu e-kitabı okuyarak bu konuda uzmanlık seviyesine gelebilirsin. Merak etme bu eğitim seti tüm sorularına profesyonelce cevap verecektir. Umarım her şey dilediğin gibi olur. Bir sonraki yazılarımızda görüşmek üzere…

Kızla tanışma eğitim seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir