Kızla Konuşulacak Cinsel Konular

Posted by on Ocak 27, 2019 in Genel | 0 comments

Kızla Konuşulacak Cinsel Konular

Kızla Konuşulacak Cinsel Konular Nelerdir?

Erkeklerin, kadın erkek ilişkilerinde en çok çekindiği ve erkeklerin erkekliğiyle sınandığı konuların başında kızla konuşulacak cinsel konular geliyor. Bu makalemizde cinsellikle alakalı tüm sırları açığa çıkaracağız. Hazırsan başlayalım.

  • Kızla nasıl seks hakkında konuşabilirim?
  • Kızla seks hakkında konuşabileceğim konular nelerdir?

Uzun zamandan beri kafalarda soru işareti bırakan ve cevabını bulmak için en yakınına bile sormaya çekindiğin sorulara cevaplar arama vakti geldi hatta geçiyor bile.

Öncelikle kadınlar konusunda bilmeni istediğim önemli bir nokta var. Kadınlarla seks hakkında konuşabilmek

Hatta seks yapabilmek için kadının sana güvenmesi ve yanında rahat hissetmesi gerekiyor.

Eğer, o kadın sana bir defa güvenirse tüm sınır çizgilerini kaldıracak ve  tüm benliğiyle senin olacaktır.

Peki neden kadınlar bu konu hakkında fazla tutucu?

 

Çünkü ülkemizin şartları, düşünce yapısı, gelenek ve görenekler, son zamanda kadınlarla ilgili çıkan olumsuz şiddet ya da buna benzer haberler kadınları bu konu hakkında geri adım atmasına olanak sağlıyor.

Fakat yine de her geçen yıl seks ve cinsellik konusunda daha da ileri gidiyoruz. Bundan 15-20 yıl önce kadınlarla seks konusu konuşmak hayal bile değildi. Ne kadar bu konuda ilerlemiş olsak da bizim ülkemizde bu konular yabancı ülkelerdeki kadar rahat işlenmiyor.

Kadınlar neden güvenmediği erkeklerle seks hakkında konuşmazlar?

Çünkü kadınlar güvenmediği erkekle seks konularına girerse erkeğin onu yanlış anlamasından veya kötü kadın damgası yemekten çekinir fakat güvenirse eğer tüm kapılarını sonuna kadar açacaktır.

Neden Cinsel Konular Hakkında Çekiniyoruz?

 

Cinsel konulara girmekten çekinmemizin en büyük etkeni yetiştirilme tarzıdır. Bundan yıllar önce cinsel konuda merak ettiğimiz ne varsa ya annemize ya da babamıza sormaktan başka yolumuz yoktu.

İnternetin bile yeni yaygınlaştığı zamanlar. Fakat annemize, babamıza veya herhangi bir akrabamıza cinsel konular hakkında soru sormak istediğimizde daha soracağımız sorunun başında bizi susturuyor ve geçiştiriyorlardı.

  • Çok ayıp -böyle şeyler sorulur mu
  •  Bir daha duymayayım

gibi cümlelerle her zaman kafamızdaki sorulara cevap bulmamıza engel olurlardı. Peki sence bu tarzda büyüyen ve cinselliğin sanki çok kötü bir şeymiş gibi algılayan bir erkek, kızlarla rahat bir şekilde seks hakkında konuşabilir mi?

Aynı şekilde yetiştirilmiş olan bir kız erkeklerle cinsellik hakkında konuşabilir mi?

Tabi ki hayır peki ne yapmak gerekiyor?

Her şeyden önce bir kızın daha ilk günden seninle seks hakkında konuşmayacağını bunun için kızın sana alışması ve güvenmesi gerektiğini bilmelisin.

Şaka Yapmanın Gücü:

 

Herkes bu konulara yani seks konularına direk girmekten çekinebilir. Özellikle kızlar. Seks konularını direk açmaktansa bunu şakayla karışık yapabilirsin. Hem zeki görünür hemde ortada çekinmesi gerekilen konu kalmaz.

Kadınlara bu şekilde yaklaşımın olumlu sonuçlar almana yardımcı olacaktır. Espri seks konusunda vazgeçilmez bir silahtır. Silahını iyi geliştir ve iyi kullan. Mesela Cem Yılmaz örneğini vermek istiyorum mutlaka birkaç defa gösterilerini seyretmişsindir.

Cem Yılmaz seks konularını harika bir şekilde espriye dönüştürerek seyirciye aktarır ve kimse bu konuşmalardan çekinmez ve utanmaz hatta bol bol kahkaha atarlar. Cem Yılmaz da vermek istediğini bu yolla seyirciye verir…

Bu konuda en önemli nokta rahat olmak ve bu konuyu olabildiğince şakaya vurmaktır. Eğer böyle yaparsan kimse seni yargılamaz hatta konuşmalarından zevk alırlar.

Kızlarla seks hakkında muhabbet edebilmen için korkularından kurtulman ve olabileceğin kadar rahat olman gerekiyor. Yanlış yapmaktan korkma, kızdan ters tepki alsan dahi.

Şimdi sana kızla yapabileceğin seks muhabbeti hakkında birkaç örnek vermek istiyorum:

Giriş cümlesi örneği:

Kız: Elim yetişmiyor. Şunu bana verir misin?

Sen: Şimdi burada mı?

Kız: Şunu verir misin ?

Sen: Evlenmeden asla vermem.

Gibi birçok örnek yazılabilir ama konuyu anlaman için bunlar yeterlidir. Örnekteki gibi yaparak hem kızı test etmiş hemde onu bu konulara alıştırmış olursun.

Kızın senle seks hakkında konuşması hatta seks yapması için onu bu konulara alıştırıp güvenini kazanman şart!

Konuyla ilgili bilmen gereken noktaların bazılarını sana bu makalemizde gösterdim. Fakat bu konularla ilgili bilmen gereken daha birçok şey var.

Cinsel Konular İçin Kitap Tavsiyesi:

Sana bu konu da ve kadınlarla ilgili her konuda uzman olmak için benimde başarılı bulduğum bir kaynağı tavsiye etmek istiyorum Kızla Tanışma Eğitim Seti

Bu e-kitap seti, kadınlar ve onların seks hayatı hakkında her şeyi en ince detayına kadar konu alıp, kadınların seks hakkında gizli kalmış tüm sırlarını bu kitap sayesinde gün yüzüne çıkaracak ve gördüklerine sen bile inanamayacaksın. Kitaba bir göz atmanı tavsiye ediyorum. Umarım her şey istediğin gibi olur. Yeni yazılarımızda görüşmek üzere…

Kızla tanışma eğitim seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir