Kızla Tanışma Eğitim Seti Detaylı İnceleme

Posted by on Ocak 20, 2019 in Kızla Tanışma Eğitim Seti | 0 comments

Kızla Tanışma Eğitim Seti Detaylı İnceleme

Beğendiğin kızlarla yer ve zaman fark etmeksizin sadece 3 saniye içinde nasıl tanışabileceğini öğrenmek ister misin?

 

Hazırlamış olduğumuz bu yazıda, kızlarla tanışma konusunda çok etkili teknikler içeren bir kitabın incelemesini yapacağız. Şimdiye kadar yüzlerce erkeğe kadın-erkek ilişkileri konusunda rehberlik etmiş bir kitap… Ama öncesinde sana önemli bir soru sormak istiyorum.

Hiç hoşuna giden ya da hoşlandığın bir kızla tanışıp konuşmak isteğinde, kalbinin yerinden çıkacakmışcasına attığı, aşırı terlemenin baş gösterdiği, yüzünü kızardığı, ne konuşacağını bilemediğin, içindeki utanma duygusunun zirve yaptığı bir an oldu mu?

Eminim ki olmuştur… Ama merak etme, bir kızla tanışmak istediğinde bu olumsuz durumları yaşayan tek kazazede sen değilsin.

Erkeklerin neredeyse tamamına yakını bu saydıklarımdan en az birini yaşıyor.

Günlük hayatın akışında girdiğimiz ortamlarda, hoşumuza giden yada hoşlandığımız kadınlar mutlaka olmuştur. Hoşlanmamıza rağmen, bir türlü gidip konuşamadığımız ve sadece uzaktan bakmakla yetindiğimiz anlar… Hatta kız da aynı şekilde bize bakıyor olsa bile olay karşılıklı bakışmadan öteye gitmemiştir.

Sanki görünmez bir kişi arkamızdan çekiştirmiş ve bir türlü o adımı atıp konuşamamışızdır. Konuşsak bile KEŞKE KONUŞMASAYDIM dedirtecek bir tanışma konuşması yapmışızdır. Heyecandan kızın karşısında saçmalayarak yerin dibine girmişizdir. Yapmış olduğumuz bu hataları tanışma denemeleri yüzünden belki de daha önce bize hiç yaşamadığımız duyguları yaşatacak kadından ve güzel bir İLİŞKİ YAŞAMA fırsatından mahrum kaldık.

Tamam da hiç yolu yok mu bunun ?

Güzel bir ilişki yaşama fırsatından daha ne kadar mahrum kalacağız?

Kızla tanışmak bu kadar zor mu?

Tanışma konusunda uzman olmak için ne yapmalıyım?

Tüm bunlara ve aklına gelebilecek diğer sorulara profesyonel cevaplar bulacağına inandığım bir kaynak önerim var:

Berkecan Duman’ın hazırlamış olduğu kızla tanışma eğitim seti… (Kitap setini BURADAN inceleyebilirsiniz.)

Kızla tanışma eğitim seti;

  • Kızla nasıl tanışılır,
  • Neler konuşulur,
  • İlk buluşma nasıl ayarlanır,
  • İlk buluşmada neler yapılır ya da yapılmaz

Gibi kadınlarla tanışma aşamasından ilişki başlatma sürecine kadar aklına gelebilecek her türlü soruyu profesyonelce ele alıp her türlü sorunun cevabını bulacağın bir kitap setidir. Bu demek oluyor ki artık istediğin kızla istediğin mekanda ve zamanda tanışabileceksin! Bunun nasıl yapıldığını bu kitap setiyle birlikte öğreneceksin.

Bu etkili kitap setinde, kesin sonuç alındığı defalarca kanıtlanmış  tanışma sözleri konusunda çok önemli örnekler ve bundan çok daha fazlasını bulacağını da bilmeni isterim.

 

Kızla Tanışma Eğitim Seti İçerikleri

 

#1 Tanışmanın Gizli Gücü E-Kitabı:

 

 

Tanışma korkusunu tamamen ortadan kaldırman için uygulaman gereken altın değerinde yöntemler bu kitapta anlatılıyor. Kızla tanışma aşamasının uç noktalarını ve daha önce bilmediğin birçok sırrı bu e-kitapta göreceksin.

  • Kızla nasıl konuşacağım?
  • Hadi konuştum diyelim… Peki ona ne söyleyeceğim?

Soruları artık senin için sadece basit birer cümleden ibaret olacak. Bu soruların tüm yanıtlarını, bu kitabı okumayı bitirdiğinde biliyor olacaksın.

 

#2 Sihirli Sohbet E-Kitabı:

 

 

 

Konuşma aşaması konusunu öğrenmek bir ilişki için asla yeterli olmayacaktır. İlişkinin düzeyli ve kaliteli olabilmesi için flört ettiğin kızla etkili bir iletişim kurman şart! Bu e-kitapta ise etkili sohbet teknikleri ve hoşlandığın kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını kesin olarak nasıl anlayabileceğini öğreneceksin. Kızı baştan çıkarma, numarasını alma gibi gizli kapılar ardında kalmış bir çok konuyla ilgili teknikleri bu e-kitapta keşfedeceksin.

 

#3 İnternette Kız Tavlama Rehberi E-Kitabı:

 

 

Günümüz çağında flört bile internet üzerinden gerçekleşir hale geldi… Artık bir kadınla erkeğin tanışmasının en kolay olduğu yer gece kulüpleri değil, sosyal medya ve arkadaşlık uygulamaları… İnternet ortamındaki her türlü sosyal ağda kızlarla tanışmanı, buluşmanı, hatta onlarla ilişki yaşamanı sağlayacak teknikleri bu kitapta öğreneceksin. İnternet üzerinde kızlarla nasıl sohbet edildiğini, örnek konuşma örnekleri üzerinden göreceksin.

 

#4 Kadınları Yatakta Mutlu Et E-Kitabı:

 

 

Güzel ve mutlu bir ilişki yaşamanın sırrının cinsellikten geçtiğini artık televizyondaki her uzman söylüyor. Bunu bilmeyenimiz yoktur… Bu e-kitap sayesinde beraber olduğun kızı nasıl zirveye çıkartabileceğini öğreneceksin desem bana inanır mıydın?

İnanmanı tercih ederim… Çünkü bu kitapta birlikte olduğun kıza daha önce hiç yaşamadığı bir orgazm yaşatacak sırları ve teknikleri en ince ayrıntısına kadar öğreneceksin. Ona unutamayacağı geceleri bu kitap sayesinde yaşatacak mutlu bir ilişkinin kapılarını sonsuza dek aralayacaksın.

Eğer kızla tanışma eğitim seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir