Onu Elde Et PDF Kitabı – Kadınları Etkilemenin Sırları

Posted by on Ocak 31, 2019 in Genel | 0 comments

Onu Elde Et PDF Kitabı – Kadınları Etkilemenin Sırları

Beğendiğin kadınlarla aşkı yakalayıp güzel bir ilişki başlatmak için yapman gerekenleri öğrenmek ister misin?

Hazırlamış olduğumuz bu yazıda, kadınları etkileme konusunda çok etkili teknikler içeren bir kitabın incelemesini yapacağız. Şimdiye kadar yüzlerce erkeğe kadın-erkek ilişkileri konusunda rehberlik etmiş bir kitap… onu elde et pdf kitabı.

-Kadınlarla nasıl iletişim kurulur?

-İlişki dinamiği nasıl zirveye çıkarılır?

gibi bir çok konuda başarılı içerikleri olan ve pdf formatında yol gösterici bir kitaptır. Bu kitabın erkekler ve kadınlar konusunda 2 ayrı versiyonu bulunmaktadır.

NOT: Hazırlamış olduğumuz bu yazıda kitabın kadınları etkileme konusunu anlatan versiyonunu inceleyeceğiz. Bu nedenle kadın okuyucularımızın erkekleri etkileme versiyonu olan Onu Elde Et – Erkekleri Elde Etme Sanatı Kitabı sayfasına gitmesi gerekiyor.

Kadın okuyucularımız diğer sayfaya gittiğine göre şimdi yazımıza kaldığımız yerden devam edebiliriz. Kadınları etkileme konusuna girmeden önce bilmen gereken çok önemli bir detay var;

Bir kadını etkileyebilmek için pahalı arabalara ya da çok paranızın olmasına gerek yok. Eğer bunlara sahipseniz kadınları etkileme konusunda avantajlı olduğunuzda bir gerçek. Fakat pahalı arabalar ya da çok paranız olmasa da kadınları etkileyebilir ve arzulanan erkeğe dönüşebilirsiniz.

Kadınlarla konuşurken çekici bir erkek olma ile ilgili birazdan maddeler halinde çok önemli teknikler göstereceğim. Bu nedenle ekrana olabildiğince yaklaş ve çok dikkatli bir şekilde oku senin için faydalı olacaktır…

Çekici Bir Erkek Kadınlarla Nasıl İletişim Kurar?

Beden Dili:

 

Beden dilinin kadınlar üzerinde inanılmaz etkisi vardır. Sadece beden dili iletişimin tek başına %60 kısmını oluşturuyor. Kadınlarla konuşurken çekici bir beden diliyle onu etkin altına alabilirsin.

Ses Tonu:

 

İletişimin %30 kısmını etkilen ses tonu kadınları etkilemek için kullanışlı bir silahtır. Eğer bu silahını nasıl geliştirebileceğini öğrenir ve geliştirirsen harika sonuçlar alacağın kaçınılmaz olacaktır.

Konuşma Şekli:

 

Son olarak iletişimin %10 kısmını etkileyen konuşma tarzı kullanacağın kelimelerin kaliteli ve mantıklı cümlelerden olması şartıyla kadınları etkileyebilir ve zeki bir erkek izlenimi yaratabilirsin.

Şuan çok şaşırdığının farkındayım çünkü oranlara baktığında kadınlarla iletişim esnasında kadına ne söyleyeceğinin pek önemli olmadığını gördün. Ne kadar etkili konuşursan konuş sadece küçük bir %10 bu oranda bir kadını etkilemek ve kadınlar tarafından arzulanan erkek olmak için asla yeterli değildir.

Çünkü kadınlar ne söylediğin değil nasıl söylediğin ile ilgilenirler.

Oranlardan yola çıkarak kadınlarla konuşurken beden dili ve ses tonunun söyleyeceğin kelimelerden çok daha fazla etkili olduğunu gördük. Bu konuyu daha iyi anladığımıza göre artık Onu Elde Et kitap setinin içeriklerini incelemeye başlayabiliriz.

Onu Elde ET PDF Kitap Seti İçerikleri

# Onu Elde Et- Kadınları Elde Etme Sanatı E-Kitabı

Bu e- kitap sayesinde çekici bir erkek olmak artık çok kolay. İstediğin her kadını elde etmek, kadınların arzuladığı ve rüyalarını süsleyen bir erkek nasıl olunur sorusuna cevap niteliğinde olan bu kitap, kadınları etkileme yolunda en güçlü silahlar olan beden dili ve ses tonunu nasıl çekici bir şekilde kullanmak gerektiğini ilginç ve farklı tekniklerle okuyucularına sunuyor.

Artı olarak hem kendi beden dilini hemde kadınların beden dilini iyi analiz eden bu kaynak kadınların beden dilinden onlara nasıl yaklaşmak ve neler söylemek gerektiğini adım adım gösteriyor.

Hoşlandığın ya da hoşuna giden kadınla güzel bir ilişki başlatmak için neler yapman gerektiği konusunda sana rehber olacak ve kafandaki tüm sorulara cevap bulmanı sağlayacağından şüphem yok. Burada önemli olan şey senin bu konuda hangi çalışmaları yapman sadece, gerisini bu e-kitap halledecektir 😉

bonuslar

#1 İlk İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat e-Kitapçığı:

Kadınlarla tanışmaya giderken, kadınların aklından çıkaramayacağı ve uzun süre etkisi altında kalacağı bir erkek nasıl olur detaylı bir şekilde öğrenecek ve daha fazlasını bu e-kitapçıkta bulacaksın.

Unutma! Her uzun hikaye kısa bir tanışmayla başlar.

Tanışma ilişkinin en önemli sahnesidir. Bu sahneyi etkileyici bir şekilde oynamak istiyorsan bu konuda doğru bilgilere ulaşman gerekiyor. Bu e-kitapçıkta ihtiyacın olan her şeye doğru bir şekilde ulaşabilirsin.

#2 Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma e-Kitapçığı:

Kıskançlığı abartan erkekler kadınlar tarafından her zaman eksi puan alır. Kadınlar kıskanç erkeklerden haz duymazlar. Kadınlar kendilerini rahat hissedebileceği erkeklerin yanında olmayı tercih ederler.

Bu e-kitapçık sayesinde kıskançlık karakterini tamamen ortadan kaldıracak ve kadınların yanında huzur bulacağı bir erkek olacaksın.

#3 O’nla Chat e-Kitapçığı:

Günümüz çağında flört bile internet üzerinden gerçekleşir hale geldi… Artık bir kadınla erkeğin tanışmasının en kolay olduğu yer gece kulüpleri değil, sosyal medya ve arkadaşlık uygulamaları…

İnternet ortamındaki her türlü sosyal ağda kızlarla tanışmanı, buluşmanı, hatta onlarla ilişki yaşamanı sağlayacak teknikleri bu e- kitapçıkta öğreneceksin.

İnternet üzerinde kızlarla nasıl sohbet edildiğini ve hoşlandığın kızı etkilemek için uygulaman gereken teknikleri bu e-kitapçıkta bulacaksın. İncelemek içintıkla

Eğer onu elde et pdf kitap seti hakkında daha fazla bilgi almak istersen kitabın resmi web sitesine BURADAN ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir